Śledź nas na facebooku

Najczęściej kupowane

Płatki Róż
Płatki Róż

Spraw, że romatyczna okazja stanie się jeszcze bardziej zmysłowa.

4,95 zł
Latające Lampiony
Latające Lampiony

- Ogromne, latające lampy- Przepiękny wygląd- Zaczynają się unosić, gdy...

5,95 zł
Mapa Zdrapka
Mapa Zdrapka

Kochasz podróżować? Marzysz o tym, by w nietypowy sposób oznaczyć...

79,95 zł
Gigantyczne Mikroby
Gigantyczne Mikroby

Wyjatkowo nietypowe pluszaki! Najróżniejsze odmiany zarazków i wirusów w...

34,95 zł
Żyroskop
Żyroskop

39,95 zł
GoX - Tlen w Puszce
GoX - Tlen w Puszce

- Tlen w puszcze poprawiający wydolność organizmu- Poprawia zdolność...

39,95 zł
Kulki Newtona
Kulki Newtona

Klasyczny gadżet niezmienny od lat!

29,95 zł

Nowe produkty

TestxSale
TestxSale

14,76 zł
Test
Test

14,76 zł
Wodne Gryzmoły
Wodne Gryzmoły

Mata do rysowania wodnym pisakiem. Żadnych uczulających substancji dla...

Formy Lodowe Szczęki Wampira
Formy Lodowe Szczęki Wampira

- Przygotuj własne wampirze szczęki!- Wyglądają świetnie w każdym...

36,95 zł
Swiss Tech Sprytny Scyzoryk
Swiss Tech Sprytny Scyzoryk

- Scyzoryk z dodatkowymi funkcjami: śrubokrętem, obcinaczem do paznokci,...

48,74 zł

Polityka prywantości

003.pngDbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych klientów. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich oraz zastrzeżenia prawne, a także omówienie tematu ochrony danych osobowych.

Ochrona danych osobowych
Nie udostępniamy w żaden sposób osobom trzecim  danych personalnych czy adresowych (w tym również adresów e-mail) użytkowników / klientów sklepu i wszystkich powiązanych z nim "podserwisów".

Gromadzenie danych osobowych
Posiadamy bazę danych użytkowników, a zarazem informujemy, że dane te zostały przez nas pozyskane dobrowolnie – za zgodą użytkownika - jako element niezbędny do finalizacji procesu zamówienia. Z reguły są to dane adresowe użytkowników oraz aktualne adresy e-mail. Dane te wykorzystywane są jedynie do realizacji i obsługi konkretnego zamówienia.

Cookies oraz adres IP
W celu podniesienia komfortu korzystania z naszego sklepu internetowego www.2future.pl, wprowadziliśmy obsługę plików Cookies zapisywanych na komputerze użytkownika. Pliki te są całkowicie nieszkodliwe, są powszechną praktyką w internecie stosowaną przez większość stron i można je w każdej chwili usunąć.

Wiadomości/Reklama
Każdy użytkownik ma możliwość zapisania się do naszego Newslettera. Wysyłka odbywa się tylko i wyłącznie drogą mailową, na adres wskazany przez użytkownika w procesie składania zamówienia lub zapisu do naszego newslettera. Każdy użytkownik w dowolnym momencie może zrezygnować z chęci otrzymywania naszych wiadomości bez podawania przyczyny.

Prawa autorskie
Cała treść serwisu znajdująca się pod adresem www.2future.pl oraz komercyjne materiały nie mogą być wykorzystywane na innych stronach WWW bez naszej pisemnej zgody. Są to publikacje stworzone przez nas, lub inne osoby z nami współpracujące, a więc chronione prawem autorskim i wykorzystywanie ich bez naszej wiedzy jest łamaniem prawa polskiego.

Wyłączenie odpowiedzialności
Nie bierzemy odpowiedzialności za komentarze czytelników i teksty artykułów nadesłane przez osoby z nami współpracujące. Odpowiedzialność w tych przypadkach leży po stronie autorów.

2future.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności za wyjątkiem punktu traktującego o ochronie danych osobowych, który nie będzie podlegał żadnym zmianom.